landomo.cz
//Grodzisk Mazowiecki
Dom 180 m² | Stawy Walczewskiego | WKD | Grodzisk Mazowiecki
1 z 19
Dom 180 m² | Stawy Walczewskiego | WKD | Grodzisk Mazowiecki - Widok główny
1/19

Sprzedaż domu, 180 m²

Osiedle Fryderyka Chopina, Jordanowice, Grodzisk Mazowiecki

€419,557

€2,331/m²

Listed 24 days ago · 9 Jun 2026

Dom

Kategoria

180 m²

Powierzchnia

O tej ofercie

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m² (całkowitej ok. 320 m²), położony na działce 523 m² w atrakcyjnej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego.Dodatkowym atutem jest działka budowlana o powierzchni 377 m² znajdująca się naprzeciwko domu. Może pełnić funkcję ogrodu, strefy rekreacyjnej, placu zabaw lub stanowić przyszłą inwestycję.Nieruchomość znajduje się w pobliżu Stawów Walczewskiego, terenów spacerowych i rowerowych oraz kolejki WKD, zapewniającej szybki dojazd do Warszawy. W najbliższej okolicy dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe i komunikacja miejska.Dom wybudowano w 1986 roku. Około 8 lat temu wykonano wymianę okien oraz ocieplenie budynku styropianem 15 cm.Do dyspozycji są trzy źródła ogrzewania:- piec gazowy,- piec CO na drewno,- kominek z rozprowadzeniem ciepła do 4 pokoi.Dodatkowo w łazience znajduje się ogrzewanie podłogowe.Układ pomieszczeńParter:- kuchnia,- salon z jadalnią,- pokój z kominkiem i wyjściem do ogrodu zimowego,- WC.Półpiętro:- sypialnia,- gabinet/pokój,- łazienka.Poddasze:- pokój,- korytarz z wyjściem na balkon.Podpiwniczenie:- garaż z kanałem,- pralnia,- kotłownia,- pomieszczenia gospodarcze.Na posesji znajduje się zadbany ogród z oczkiem wodnym. Do dyspozycji właścicieli jest łącznie 6 miejsc parkingowych, w tym garaż, wiata oraz miejsca postojowe na terenie nieruchomości.To doskonała propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego domu w świetnej lokalizacji, blisko terenów rekreacyjnych i z wygodnym dojazdem do Warszawy.Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.Show more

Kluczowe dane

Powierzchnia użytkowa180 m²
Powierzchnia działki900 m²

Wystawiono na

Zsynchronizowano 2 dni temu

Olx Pl

€419,557

Mapa

Lokalizacja

Przybliżona lokalizacja na podstawie obszaru ogłoszenia.

Grodzisk Mazowiecki
Mapa nieruchomości

Mapa wkrótce się załaduje

Dane o okolicy pojawią się, gdy ta sekcja będzie widoczna.

Okolica

Udogodnienia w okolicy

Przybliżone odległości na podstawie obszaru ogłoszenia.

Grodzisk Mazowiecki

Dane o okolicy na żądanie

Miejsca w okolicy załadują się, gdy ta sekcja się pojawi.

Finansowanie

Kalkulator kredytowy

Szacowana rata miesięczna

€2,415/mies

Oprocentowanie 7,20 %RRSO 8,06 %
Wkład 20 %Kredyt 80 %
€84,000kredyt €335,557
Łączna kwota do spłaty€724,389
Oprocentowanie7,20 %
RRSO8,06 %

Szacunek orientacyjny · Landomo nie jest pośrednikiem kredytowym. · Rates updated kwiecień 2026

Free quote

Uzyskaj realną ofertę dla tych parametrów

Jak szybko planujesz zakup?

W pobliżu

Podobne nieruchomości w pobliżu

Porównywalne oferty w okolicy tej lokalizacji, uszeregowane według odległości, rozkładu, metrażu i ceny.

490 m stąd
Dom na sprzedaż, 175 m² Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
SPRZEDAŻ
Dom, 175 m²
Grodzisk Mazowiecki
€419,580
€2,398/m²
490 m
Brak zdjęć
SPRZEDAŻ
Dom, 898 m²
Grodzisk Mazowiecki
€347,319
€387/m²
500 m
Brak zdjęć
SPRZEDAŻ
Dom, 120 m²
Grodzisk Mazowiecki
€326,107
€2,717/m²
490 m
Dom na sprzedaż bez pośredników          
          
            Centrum          
          
            Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski
1/7
SPRZEDAŻ
Dom, 190 m²
powiat grodziski
€431,235
€2,270/m²
490 m
Brak zdjęć
SPRZEDAŻ
Dom, 133 m²
Grodzisk Mazowiecki
€302,797
€2,277/m²
140 m
Dom na sprzedaż, 236 m² Książenice, Książenice
SPRZEDAŻ
Dom, 236 m²
Książenice
€384,615
€1,630/m²
340 m
Dom na sprzedaż, 136 m² Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
SPRZEDAŻ
Dom, 136 m²
Grodzisk Mazowiecki
€256,387
€1,883/m²
490 m
Dom na sprzedaż, 136 m² Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
SPRZEDAŻ
Dom, 136 m²
Grodzisk Mazowiecki
€256,387
€1,883/m²
490 m

© 2026 Landomo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa nieruchomości
Strona główna
House